معرفی 7 کسب و کار اشباع نشده و پردرآمد

این 3 قسمت رو حتما گوش کن

 

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد من امیرضیابخش کوچ بین المللی مربی کسب و کار کارآفرین خودساخته با ۱۵ سال تجربه دانشگاه خیابانی آمده‌ام  تا به شما کمک کنم که کسب و کار خود را از زیر صفر شروع کنید اطمینان خاطر داشته باشید که اگر تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید و نکات مهم را یادداشت کنید، اگر یک انسان اقدام گرا باشید می توانید مسیر زندگی خودتان را تغییر بدهید پس هم اکنون اگر کاغذ و خودکار در دسترس ندارید از شما درخواست می شود که یک کاغذ و خودکار بیاورید و بعد از مطالعه این مقاله فقط و فقط اقدام کنید.

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد

کسب و کار اشباع نشده یعنی چه؟

چه کسب و کار هایی پردرآمد و ناشناخته اند؟

به عنوان یک کوچ یا مربی در جلسات مختلفی که با مراجعین داشته ام و متوجه شدم که این افراد با چالش‌های بسیار زیادی  روبه روهستند تا بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند و یقیناً شما دوست عزیزی که در حال مطالعه این مقاله هستید حتماً دچار این چالش ها شده اید و اولین چیزی که در مراجعه کننده ها  و یا افراد جامعه دیده می شود، این است که که به دنبال پرآمدترین شغل ایران هستند و آن را شناسایی می‌کنند که شغلی که ناشناخته یا همان اشباع نشده درآمد خیلی ایده‌آل باشد  و یا دسته دیگر افرادی هستند که برای شروع کسب و کار دچار سردرگمی هستند ، آگاهی و دانش آن را ندارند که از کجا کسب و کار خود را شروع  کنند و دسته دیگری از قشر جامعه وجود دارند که از شغل کارمندی خسته شده‌اند و در جستجوی آن هستند که کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند؛ شاید شما هم  از دسته افرادی هستید که سه مورد از این موانع را بر سر خود دارید  تا بتوانید کسب و کار پردرآمد و ایده آل خود راراه اندازی کنید و در ادامه به معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پردرآمد در ایران می پردازیم  که با وجود ارتباطات و زیرساخت های قوی در کشور ایران سبب شده است که افراد دسترسی زیادی به اینترنت داشته باشند و بتوانند در فضای آنلاین درآمد و سبک زندگی را برای خود ایجاد کنند یا به نوعی فرصت برای من و شما بسازند. تمامی این مواردی که در قسمت بالا بیان شد فقط و فقط برای این است که حباب فکری خود را از بین ببرید و پرقدرت با ما همراه باشید تا کسب و کار پر درآمد خود را شناخته و آن را راه اندازی کنید. 

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد

معرفی ۷ کسب و کار اشتباه نشده و پر درآمد

1.طراحی سایت و اپلیکیشن:

شاید برای شما جالب باشد مگر امکان پذیر است که با طراحی سایت و اپلیکیشن درآمد زیادی داشت؟ درپاسخ به این سوال باید گفت بله می‌توان درآمد زیادی از طریق طراحی سایت و اپلیکیشن به دست بیاورید. در کشور ایران هر روز شاهد آن هستیم که کسب و کارها به سوی سایت و اپلیکیشن کشیده می‌شوند و به زودی به یکی از پردرآمد ترین مشاغل در ایران می‌شود. بسیاری از کسب و کارهای  سنتی به سمت کسب و کار آنلاین رفته اند و این کسب و کارهای آنلاین هر روز به سمت جلو و به سمت ارتقاء حرکت می‌کنند و یکی از مزایای این کسب و کار این است که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و تنها شما می توانید با کمترین هزینه این کسب و کار را راه اندازی کنید و از دیگر مزایای طراحی سایت و اپلیکیشن این است که در هر مکان وهر زمان یا حتی در منزل، می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز این کار را انجام دهید.کسب و کار آنلاین یا همان طراحی سایت و اپلیکیشن در جامعه ما کم کم در حال تبدیل شدن به نیاز مردم جامعه است و شما می توانید با فراگرفتن و آموختن این کار نیاز به مردم جامعه را برطرف کنید و این نیازمی‌تواند از جنس پول و درآمد باشد. تنها کاری که لازم است شما در راه اندازی کسب و کار آنلاین یعنیطراحی سایت و اپلیکیشن است،  به صورت حرفه‌ای این خدمات را ارائه دهید. بنابراین اگر شما به کار طراحی سایت و اپلیکیشن علاقه دارید تردید نکنید که این گزینه از بهترین انتخاب های شما خواهد بود بود.

2. طراحی مد و لباس:

یکی ازمعرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد طراحی مد و لباس است که به یکی از مشاغل پردرآمد در دنیا تبدیل شده است زیرا انسان ها ذاتن انسانهای تنوع طلب هستند و به دنبال مدل های مختلف هستند و هنوز هم در کشور ایران این ضعف وجود دارد و تعداد افرادی که در زمینه ی طراحی و مد لباس کار کنند بسیار بسیار کم و محدود است. طراحی مد و لباس از دسته کارهایی است که رشد و پیشرفت بسیار زیادی دارد و یکی از از شغل های جذابی است که این کار برای افرادی که خلاق هستند و روحیه طراحی و نقاشی دارند یک فرصت طلایی به حساب می‌آید که وارد این مسیر شوند و و در زمینه این کار تحقیقاتی را به عمل  آورید و با کمترین هزینه بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید. یکی از مزیت‌های مهم طراحی مد و لباس این است که رشد و پیشرفت نامحدودی دارد، می تواند شما را به یک برند و یا یک کسب و کار بزرگ و پردرآمد تبدیل کند. در طراحی مد و لباس از لحاظ درآمد می‌توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید. اگر بخواهیم از دیگر مزایای این کار برای شما بگوییم این است که اگر شرایط کار در خارج از منزل را ندارید می توانید در خانه و به صورت دورکاری این کار را  به صورت حرفه ای و خیلی به روز این کار را انجام دهید. طراحی مد و لباس در آینده نزدیک ، و به جرات می توان گفت که یکی از صنف هایی است که پر درآمدترین مشاغل در ایران خواهد بود و من امیر ضیابخش به جرأت می‌گویم که این کار مانند کسب و کار های اشباع نشده می تواند بهترین انتخاب و گزینه برای راه اندازی و شروع کسب و کار باشد.

3. فروشگاه آنلاین:

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد اگر شما هم مانند بسیاری از افراد فکر می کنید که مرد و به صورت اینترنتی خرید نمی کنند باید بگوییم که سخت در اشتباهی دوست عزیز ، فقط کافیه نگاهی به سایت دیجی کالا بزنید، میبینید که فروش روزانه این سایت از ۳۰ میلیارد تومان هم گذشته است. جدا از سایت دیجی کالا بسیاری از برند ها هستند که من و شما هنوز آنها را پیدا نکرده ایم و هیچگونه شناختی نسبت به آنها نداریم که این سایتها هم از لحاظ درآمد با دیجی کالا در رقابت هستند. به لطف قوانینی که در کشور ایران ایجاد شده است با داشتن اینماد درگاه‌های پرداخت اینترنتی مردم عادت کرده اند و یا بهتر بگوییم سبک خرید کردن افراد جامعه به صورت آنلاین شده است ست که از حالت پاساژ گردی به وب گردی در تبدیل شده است.افرادی که از حالت پاساژگردی به وب گردی تبدیل شده‌اند، در اینترنت جستجو می کنند تا با کمترین هزینه و در کمترین زمان بهترین خرید خود را داشته باشند. یکی از مزیت های راه اندازی فروشگاه آنلاین این است که شما نیاز به نیروی انسانی و هزینه جانبی و سرمایه زیاد ندارید . شما اگر فرد زیرکی باشید می توانید به سراغ تولید کننده ها و تامین کننده ها در هر حرفه ای که علاقه دارید بروید و چه بسا می توانید به سراغ اطرافیان نزدیک خود بروید و ببینید که چه محصولاتی را تولید می کنند و چه خدماتی را ارائه می دهند و از آنها بخواهید که برای شما توضیح دهند که چه کالاهایی را می فروشند از همین طریق می توانید قبل از اینکه فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید تحقیقاتی در این زمینه به عمل آورید و دریابید که چقدر فرصت دارید و در این مرحله می توانید به افراد اطلاع بدهید که به شما کالا و محصول بدهند در این بازه شما سایت خود را راه اندازی می کنید ، استانداردهای یک سایت فروشگاهی را به دست می آورید برای این کار لازم است آموزش ببینید و اقدام کنید این نکته را هرگز از یاد نبرید که کسب و کار آنلاین و داشتن فروشگاه آنلاین نیاز به ذهنیت و اقدام کردن دارد و اگر آدم زیرکی باشید از لحاظ درآمد میتوانید یک درآمد فوق العاده داشته باشیم تا به اینجا یک کارآگاه شدید که چقدر قدرتمند می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که حتی به ذهنتان هم نخواهد رسید که کسب و کار اشکان شده بعدی چقدر می تواند برای شما مفید باشد و اینکه چقدر فرصت برای راه اندازی آن در کشور ایران دارید.

4. توریسم و توریسم درمانی:

شاید برای شما هم جالب و تعجب برانگیز باشد طبق آخرین گزارش سازمان جهانگردی کشور ایران آن از لحاظ جامعه باستانی و تاریخی دردر رتبه ۱۰ جهان و از نظر طبیعت و گردشگری  رتبه ۵ را در جهان به خود تعلق داده است. و مشخص شده است که توریسم و توریسم درمانی رشد بی سابقه ای را در کشور ما یعنی ایران دارد. ممکن است برای شما جای سوال باشد که توریست و توریسم درمانی چیست؟  به دلیل پایین بودن سطح هزینه های درمان در کشور ایران مخصوص در زمینه دندانپزشکی و زیبایی از کشورهای مختلف برای درمان وارد کشور ایران می‌شوند و این فرصت ایجاد شده است که یک صنف جدیدی به نام توریست درمانی ایجاد شود. کسب و کار توریسم و توریست درمانی درآمد ماهیانه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را در کشور ایران دارد و از مزیت های بسیار بسیار مهم این شغل این است که امنیت درآمد دارد و ۱۰۰ درصد درآمد پرسودترین شغل وجود دارد چیزی نیست که در این شغل گنگ و پیچیده باشد و از لحاظ ریسک به جرأت می توان گفت که ریسک این کار زیر صفر است و فاقد هرگونه ریسک. اگر عاشق طبیعت و طبیعت گردی هستید و اگر آدم خلاق هستید توریسم و توریست درمانی می‌تواند برای شما  یک فرصت به حساب آید و هم اکنون میتوانید راجع به این صنف  تحقیق کنید که چه افرادی در این زمینه فعالیت می کنند و چه بسا می توانید این افراد را از نزدیک ببینید ، ارتباط بگیرید از شرایط کار توریسم و توریسم درمانی بپرسیم و در نهایت از ابعاد کوچک این کار شروع کنید تا با هم زمان  با داشتن حال خوب به درآمد ایده آل خود برسید شاید برای شما تا به اینجا سوال شده باشد  که کسب و کار پردرآمد در ایران که بسیار راحت و سریع می‌تواند به درامد برسد همین معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد است ؟ من امیر ضیابخش بعد از تحقیقات کامل تصمیم گرفتم که به شما  7 کسب و کار اشباع نشده معرفی کنم  که میتوانید در کمترین هزینه و دراولین فرصت کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد

5. کشاورزی مدرن:

نیاز به غذا از اساسی ترین نیاز بشر است که هرگز این نیاز از بین نخواهد رفت و به همین دلیل است که کشاورزی از زمان حضور بشر بر روی زمین بوده است و حالا سوال در اینجا این است که کشاورزی مدرن چیست؟ به لطف دستگاه های صنعتی و روش های اتوماتیک گلخانه ای کشاورزی مدرن به وجود آمده است. مزایای این کسب و کار این است که به نیروی انسانی زیادی احتیاج ندارد و سرعت رشد آن بسیار زیاد است. و در طول سال می‌توانید به روش گلخانه‌ای از از طریق کشاورزی مدرن محصول به دست بیاورید. هر چه رشد جمعیت افزایش یابد و هر تعداد از این جمعیت که در کشور تنفس می کنند، زندگی می‌کنند محتاج و نیازمند به غذا هستند کشاورزی بودش یکی از کسب و کارهایی است که رشد و سود آن بسیار زیاد است و می تواند برای شما یک فرصت به حساب آید و اگر هم اکنون کسب و کار کشاورزی مدرن برای شما جذاب است این فرصت طلایی را از دست ندهید و اگر از دست افرادی هستید که به کشاورزی علاقه دارید یکی از شاخه های این کار را انتخاب و تحقیق در نهایت شروع به راه اندازی کنید.

6. مترجمی زبان:

شاید پیش خودتان بگویید مترجمی زبان خیلی زیاد شده است یعنی الان به طور میانگین در سطح کشور همه مترجم زبان هستند. شاید مترجم زبان انگلیسی در سطح کشور زیاد باشد اما تسلط به چند زبان خارجی می‌تواند برای شما درآمد زا باشد.به طور مثال مترجمی زبان هایی مانند ترکی، روسی، کره ای و …. زبان هایی هستند که هنوز اشباع نشده اند و شما می توانید هر کدام از آنها را انتخاب کنید که یک غنیمت  یا یک فرصت طلایی برای شما باشد. از همه مهمتر این است که ساعت کاری شناوری دارند یعنی هر ساعتی از شبانه روز شما می توانید این کار را انجام دهید و بدون داشتن هیچ سرمایه کافیست با کارفرما های بزرگ همکاری کنید تا درآمد بالای ۱۰ میلیون تومان داشته باشید و با گذشت زمان و کسب تجربه میتوانید در رتبه درآمدهای چند ده میلیون تومانی قرار بگیرید. مترجمی زبان یکی از شغل های است که آینده درخشانی دارد و به مرور زمان در واقع فرصت برای بیزینس های بین المللی ایجاد می شود. و به افراد جامعه می آموزد که چگونه در خارج از کشور و در کشور ایران کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند این سبب می شود که تمامی این کسب و کارها به دنبال مترجم باشند و این گام  جهشی بزرگ به سمت آینده است.

7. دیجیتال مارکتینگ:

گزینه آخری که هنوز درکسب و کارهای اشباع نشده قرار دارد چیزی نیست جز کسب و کار دیجیتال مارکتینگ شاید بسیاری از افرادی که تمایل به راه اندازی کسب و کار دارند این باشد که دیجیتال مارکتینگ چیست؟ چه مزایایی دارد؟ و چگونه می توان از آن درآمد ایده آلی را به دست آورد؟ 

دیجیتال مارکتینگ یکی از روشهای بازاریابی نوین است که روش‌های سنتی کسب و کار های سنتی در حال حاضر در حال از بین رفتن است. و با گذشت زمان،کسب و کارهای سنتی به سمت بازاریابی دیجیتال روی آورده اند. بازاریابی دیجیتال در حقیقت این فرصت طلایی را ایجاد می‌کند که کسب و کارهای بسیار زیادی رشد کنند و افرادی که متخصص سئو هستند کمک می کنند که سایت ها در گوگل قرار بگیرند این افراد می‌توانند در طول مسیر خودشان را معرفی کنند و اگر شما بخواهید می توانید یک متخصص سئو باشید که اگر وارد این حرف شدید به جرأت می‌توان گفت که رشد بسیار بسیار زیادی را خواهید داشت.یکی از شاخه‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ تولید محتوای متنی است که بسیاری از صاحب این کسب و کارها هستند که  کافی برای تولید محتوا را ندارند و در جستجوی افرادی هستند که بتوانند کمک کنند که کسب و کار آنها را رشد یافته و برای این کسب و کارها تولید محتوا کنند لازم است در این جای کار به طور خلاصه بگوییم که برای اینکه یک درآمد عالی و ایده آل از راه اینترنت داشته باشید کافیست فقط و فقط یکی از شاخه های دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید و در رابطه با آن تحقیق کنید که چگونه می توانید تولید محتوای متنی انجام دهید و بعد به سراغ کسب و کارهای سنتی بروید. عکاسی ، فیلمبرداری ، تبلیغ نویسی و از همه مهمتر ادمین بودن نوعی فرصت طلایی در دیجیتال مارکتینگ است. ادمین های وجود دارند که ماهیانه ۱۰ الی ۱۵ میلیون تومان درآمد دارند که در کمترین حالت می توانید با ماهی ۲ میلیون تومان به راحتی در خانه فقط با ۸ ساعت کار مفید ماهی ۴ الی ۵ میلیون تومان درآمد داشته باش تنها چیزی که برای ادمین  بودن نیاز دارید ،این است که در دوره‌های آموزشی اینکه چگونه یک ادمین حرفه‌ای باشیم شرکت کنید یا حتی می توانید یک تبلیغ نویس حرفه ای باشیم ماهیانه چند میلیون تومان درآمد دارد. تک تک این موارد در دیجیتال مارکتینگ یک فرصت به حساب می آید که نیاز به سرمایه ندارید و فقط تنها چیزی که احتیاج دارید جسارت و اقدام است. از مهم ترین مزایای دیجیتال مارکتینگ این است که در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز می توانید کار کنید که هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد. و سقف درآمد در دیجیتال مارکتینگ در هر شاخه آن از ۳ تا۵۰ میلیون تومان نام برد. اگر فرد زیر که هستید و اگر تمایل دارید یک کسب و کار پردرآمد داشته باشید با این 7 موردی که معرفی شد که هنوز در ایران اشباع نشده است می توانید با کمترین هزینه و در در زمان مناسب کسب و کارتان را شروع کنید. سید اگر الان شما در هر دوره از زمان هستید این ۷ موارد کسب و کار را مطالعه و انتخاب کنید، در زمینه آن تحقیق  و بعد آن را شروع کنید تا در سال جدید یک سال خوبی را رقم بزنید.

معرفی ۷ کسب و کار اشباع نشده و پر درآمد

کلام آخر:

شما برای اینکه کسب و کار راه اندازی کنید و به درآمد ایده آل برسید لازم است مسیر طولانی را طی کنید و  اگر ازفردی که درآمد ماهیانه بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی دارد بپرسید یقیناً به شما خواهد بود که برای شروع و راه اندازی این کار درآمد این فرد از صفر شروع شده است و مسیر طولانی را طی کرده است تا خودش را ارتقا دهد و به این سقف از درآمد برسد. بسیاری از افراد تصور میکنند که شغلی پردرآمد باشد شغل بسیار خوبی است در صورتی که چنین چیزی نیست است و حتماً لازم است که نسبت به کاری که می خواهید و راه اندازی کنید شور و اشتیاق ، مهارت و دانش بیزینسی داشته  باشید و به سراغ افرادی بروید که تجربه زیادی را در همان شغلی که شما انتخاب کرده اید دارند و از آنها بخواهید که به شما آموزش دهند در بهترین و استاندارد ترین حالت ممکن راه اندازی کنید. من امیر ضیابخش بین المللی تمامی مراحل و مسیر را طی کرده‌ام و این اطمینان خاطر را به شما می دهم که اگر اقدام کنید و همین الان بخواهید می توانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و من در تمامی مسیر همراه و همگام شما خواهم بود.

Rate this post