وبینار راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان امیرضیابخش کارآفرین خودساخته که تجربه ۱۵ سال زندگی شخصی خودش را  در کتاب کودکی تا کارآفرینی و این مقاله آورده است تا به افراد کمک کند که بتوانند راه اندازی کسب و کار فقط با 10 ملیون تومان خود را را از صفر و یا چنانچه اگر  صاحب کسب و کار هستند آن را رشد دهند  و از حالت کارمند بودن خارج شده و به استقلال مالی برسند.

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان شاید برای شما جالب باشد که چگونه می توانیم با 10میلیون تومان کسب و کار راه اندازی کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که 10میلیون تومان مبلغ کمی نیست و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که فرصت ها را شناسایی کنید و بدانید که کسب و کار کوچک چقدر با ارزش هستند و چه مزایایی با کسب و کارهای بزرگ دارند سوال مهم تر این است که چرا شما در این نقطه باید از کسب و کار کوچک را شروع کنید تا به یک استقلال  و درآمد ایده آل مالی برسید تا بتوانید اعتماد به نفس و آزادی عمل خود را به دست آورید که در نهایت این دستاورد ها روی نوک قله آرزوهای خود می توانید بایستید. در این مقاله شما می آموزید که با 10میلیون تومان مان چه کسب و کار هایی فرصت مناسبی برای راه اندازی اند و شما می توانید آن را شروع کنید  مهمتر این است که شما با خواندن این مقاله چه چیزهایی را به همراه خود ببرید از هم اکنون کاغذ و خودکار برای بیاورید شروع به نوشتن نکات در نهایت بتوانید مسیر زندگی خود را بعد از مطالعه و یادداشت این نکات تغییر و شما که دارید این مطلب را مطالعه می کنیم به شما تبریک می گوییم  آمده بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید با ارزش ترین دارای زندگی شما در حال حاضر همان زمان شماست را در این جا می گذارید  تا در نهایت بتوانید مهر موفقیت را بکوبید.

آیا با 10میلیون تومان می توانیم کسب و کار راه اندازی کنیم؟

ره اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان کسب  کاری پایدار است ؟

کسب و کارهای کوچک چه مزیت هایی در مقایسه با کسب و کارهای بزرگ دارند؟

چرا باید کسب و کارهای کوچک را شروع کنیم؟  

کسب و کارهای کوچک چه ارزشی دارند؟

در ادامه می خواهیم به بررسی این سوال ها و پاسخ های بپردازیم تا آگاه شویم که با این مزایا و این حجم از توانایی چه کارهایی را می توانیم شروع کنیم.

رئیس خودت باش:

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان کسب و کارهای کوچک اولین مزیت آنها این است که خودتان رئیس خودتان هستید در واقع اگر شما از دسته افرادی هستید که تمایل ندارید زیر پرچم کسی باشید و دوست دارید خودتان برنامه ریزی کنید، خودتان استراتژی تعریف کنید و این خودتان باشید که به آرزوهای جا می رسید کسب و کارهای کوچک می‌تواند برای شما مناسب باشد.

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان

آزادی عمل دارید:

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان آزادی عمل یعنی شما دیگر کارمند کسی نیستید  که در حقیقت به مزیت اولین متصل می شود و شما می توانید در تمام طول روز، روز هفته حتی ماه ها و سال ها برنامه ریزی کنید.

در اختیار داشتن ساعت کاری:

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان کسب و کاری که شما رئیس خود هستید از زمانی که تمایل داشتید تصمیم بگیرید و در نتیجه این تصمیم سبب می شود که شما کسب و کار خود را رشد و یا هر گونه تغییر کوچک بزرگ ایجاد  کنید و به طور کلی هیچ استراتژی کنترل زمانی از دسترس شما خارج نخواهد بود و در عین حال که کسب و کار کوچک است می تواند سود بسیار زیادی را برای شما داشته باشد.کسب و کارهای کوچکی وجود دارند که با شکل ظاهری کوچک و سرمایه کم درآمد چند ده میلیون تومانی دارند پزشکی که 40 الی  100 میلیون تومان مان درآمد دارد و  درکسب و کارهای کوچک  مشاهده شده است است که در مورد درآمد چند ده میلیون تومانی دارد بنابراین این در کسب و کارهای کوچک این امکان وجود دارد که بتوانید سرعت رشد بالایی داشته باشید که این موضوع موضوع بسیار ارزشمند است که بتوانید اهداف خود را تیک بزنید، نیازهای خود را برطرف کنیم وقتی نیازهای اولیه انسان برطرف شود یک نگاه یا فرصت برای او به وجود می آید که بتواند به سراغ رویاهای خود برود.

کنترل هزینه را در اختیار خود دارید:

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان تومان همانطور که از نام آن پیداست کنترل کلیه هزینه ها در اختیار شما خواهد بود که می‌توانید ساختار هزینه را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که با کمترین هزینه بیشترین خروجی را داشته باشید شاید این سوال برای شما به وجود بیاید چطوری ؟ مگه میشه ؟ در پاسخ به سوال باید گفت بله میشه در کسب و کارهای کوچک درد به تنهایی به اندازه ۵ پرسنل کار می کند یعنی فرد به تنهایی خرید می کند، می فروشد، بازاریابی میکند و به تنهایی ارتباط می‌گیرد حداقل 5 عدد پنج ملیون تومان حداکثر حقوق به عبارتی مبلغ 25 میلیون تومان در ماه فقط سود این مبلغ در جیب شما خواهد ماند و این خیلی با ارزش است که شما برای کسب و کار خود تلاش می کنید و هم اینکه به پرسنل نیاز ندارید به تنهایی یک مزیت به حساب می آید.

مدیریت برنامه ریزی در کارها:

اگر شما به صورت انفرادی کار کنید مدیریت برنامه ریزی در کارها را خودتان در دست دارید شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که من خودم همه کارها را به تنهایی انجام دهم و در صورتی که همه جا گفته اند که خودت به تنهایی نباید کاری را انجام  بدهی درپاسخ به این سوال باید گفت که شما می‌توانید از افراد مختلف به عنوان مشاور و منتور استفاده کنید و می توانید های تجاری داشته باشید که در سود و زیان و شما دخل و تصرفی ندارد و در حقیقت از لحاظ فکری به شما کمک خواهد کرد  و تنها نقش شما این است که بهای آن را پرداخت می کنید که در نهایت خودتان کارهای اجرایی آن را انجام می دهید و نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که خداوند متعال همه انسان ها را یکسان آفریده است است و این گونه باید نگاه کرد که روزهای ما ما یک حساب بانکی و زمان ما یک ارز به حساب می آید بنابراین در اینجا هیچ گونه تفاوتی بین افراد نیست و در شناسنامه هیچ فردی مهر موفقیت  کوبیده نشده است و در همه ما قدرت استعداد ، انتخاب داده است است و تنها کافیست آگاهانه بدانیم که چگونه از این نعمت‌ها استفاده کنیم با توجه به آگاهی در مسئله بالا و دستاوردهای میخواهیم با ارائه چند ایده فقط با 10 میلیون تومان آن کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید

ایده های خلاقانه:

کارگاه خیاطی:

شما می توانید تنها با داشتن 10 میلیون تومان یک کارگاه خیاطی زنانه به همراه خرید چند عدد چرخ خیاطی،مقداری پارچه و الگو راه اندازی کنید. خیاطی شغلی بسیار بسیار پردرآمد است که آدم‌های بسیار زیادی هستند که به دنبال خیانت های شخصی و خصوصی هستند که می توانید با ایده های خلاقانه یک خیاط شخصی و خصوصی باشید و یا می توانید از این فرصت استفاده کنید با افرادی که کارگاه خیاطی دارندو به صورت درصدی و پورسانتی کار کنید و در نهایت برای خودتان چرخ تهیه کنید. چه بسا حتی در خانه می توانید یک اتاق را مرتب کنید و خیلی شیک دیدار کنیم و در منزل شروع به تبلیغات گفتاری و محلی در محل سکونت ، شرح خانواده و اقوام اقدام کنید تا آهسته آهسته تعدادی از افراد به سراغ شما بیایند.

بافت تابلو فرش:

بافت تابلو فرش در منزل یکی از شغل های هنری خلاقانه است که سبب آرامش ذهن می شود که تنها با خرید یک دار قالی و کلاس فشرده  قالیبافی با 10میلیون تومان می‌توانید یک کسب و کار خانگی را راه اندازی کنیم که هم یک کار هنری است و همین که جایگاه اجتماعی بسیار بالایی دارد. با روزی 7 الی 9 ساعت می توانید طراحی کنید باقالی را آماده کنید و زمانی که بافتید به فروش برسانید ایده یکی از کسب و کارهایی است که شما به تنهایی مالک خود می شوید و به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس بالایی داشته باشید،خلاق باشید و به ایده های نابی برسید.

کاشت زعفران:

زعفران یکی از محصولات گران قیمت به حساب می‌آید که نمونه‌ای از کشاورزی است که به مساحت زیادی نیاز ندارد. کشاورزی در مساحت کوچک به بسیار لذت بخش خواهد بود و تنها کافیست قبل از انجام آن تحقیقاتی را به عمل آورید و فضایی را برای کاشت این محصول آماده کنید مهمترین بخش خرید پیازعفران که برای شروع به سرمایه زیادی نیاز ندارد و شما می توانید سال به سال این پیاز ها را افزایش دهید یعنی شما وقتی پیاز زعفران را تهیه می کنید اولین کشت محصول به نتیجه می رسد و می توانید با سودآن پیاز های بیشتری را بخرید و محصول بیشتری را ارائه دهید شما می‌توانید تنها با یک باغچه کوچک و یا فضای آنها محدود به یک کشاورز نمونه زعفران تبدیل شوید.

دستگاه جوجه کشی خانگی:

شما می توانید با قیمت های متفاوتی این دستگاه ها را تهیه کنید که به راحتی با 10میلیون تومان یک کسب و کار را در خانه راه اندازی کنید. در انبارخانه  و یا یکی از اتاق های این خانه برای جوجه کشی آماده کنید آماده کنید با این دستگاه جوجه کشی می توانید بلدرچین ، کبک یا ….. در این دستگاه های جوجه کشی شروع کنید. به جرأت می توان گفت بیش از50% سود و ابعاد کار بسیار کوچک است است که به راحتی می توان آن را رشد داد برای یک شرایط ایده آل  برسانید که فقط فقط کافیه در سایت ها و مقالات مرتبط با این دستگاه ها گاهی لازم را به دست آورید. این نکته را هرگز از یاد نبرید که هیچ کس و کاری که از صفر درآمد چند صد میلیون تومانی ندارد از و همه کسب و کارها برای شروع درآمدهای بسیار کمی راه اندازی شده اند شماهم می‌توانید از چیزهای کوچک شروع کنید ما تا به کسب و کار بزرگ تبدیل می شوید.

راه اندازی سایت آموزشی:

به جرأت می‌توان گفت راه اندازی سایت آموزشی یکی از پردرآمدترین کسب و کارها منظور از آموزش یعنی چه؟ یعنی شما می توانید بستری را فراهم کنید و شروع به آموزش کنید لازم به ذکر است که بهترین مدرس کسانی هستند که که تجربه زندگی خودشان را آموزش می دهند یعنی هر آنچه شما به عنوان موانع پشت سر گذاشتید  هر تغییراتی را که در زندگی ایجاد کرده‌اید که شما تا به حال از این زاویه به آن نگاه نکرده اید می توانید آموزش دهید و در حقیقت شما خودتان را به آن عزت نفس رسانده اید و همین را می توانید به بقیه نیز ارائه دهید که چقدرعزت نفس بالایی دارید و همین عزت نفس را با انتقال دادن به بقیه در دوره های آموزشی می توانید صاحب درآمد  ایده آل شوید. جدا از اینها آنها شما می توانید ببینید در چه زمینه هایی علاقه مند هستید و به چه کاری اشتیاق داریم به عنوان مثال: اگر آشپزی را دوست دارید می توانید در دوره های آشپزی شرکت کنید که هم می توانید ایده بگیرید و هم اینکه چطور آشپزی را به دیگران آموزش دهیم همین که آشپزی رو یاد بگیرید و به مهارت‌های خودتان اضافه کنید که با یک سری تغییرات آنها را به دیگران آموزش بدهید به عنوان مثال: دوره های فروش یا هدف گذاری و اگر به دوره‌های فروش علاقه دارید  آن دوره ها را آموزش ببینید و همان را با اعمال تغییراتی آموزش دهید. دقت داشته باشید که در زمان آموزش شما باید به چند نکته توجه کنید  این است که ساختار آموزش را یاد بگیرید سپس به سراغ تولید محتوا بروید که می‌توانید از دو زاویه به آن نگاه کنید ایده های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید به عنوان مثال: تغذیه کودکان ، برنامه نویسی، کارگاه آموزشی را که به صورت حضوری می‌توانید در محل زندگی و محیط کار با حداکثر ۵ نفر کار خودتان را معرفی کنید و کارگاه 5 نفره یا 10 نفره تشکیل بدهید، تولید محتوا کنید و به مرور زمان پیج اینستاگرام راه اندازی کنید و در طول مسیر بهرشد خودتان خودتان بپردازید.

تا به اینجای کار ایده های خلاقانه بسیار زیادی دریافت کرده‌اید و بی‌تردید هر گونه شک و تردید را در ذهن شکسته اید و آگاه شده اید که چطور می توانید با 10 میلیون تومان کسب و کار خود را راه اندازی کنید بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که افراد در دستگاه‌های مدیریتی و دانشکده های کسب و کار اشاره می کنند که کسب و کار نیازمند سرمایه عظیم نیست  بلکه نیاز به اعتبار دارد در ادامه به شما می آموزیم که چطور اعتبار خود را  در کسب و کاربه دست آورید  2 ایده در اینجا وجود دارد که خیلی خیلی راحت و بدون داشتن هیچگونه دغدغه‌ای می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید ایده چیزی نیست جز 

محصولات ارگانیک و خانگی:

ناگفته نماند که محصولات محلی و خانگی طرفداران بسیا زیادی دارد این یعنی شما می‌توانید با درست کردن غذاهای محلی و با تبلیغات محلی و گفتاری مشتریان زیادی را به دست آورید زیاد با همین غذاهای محلی و ارگانیک میتوانید به سراغ شرکت ها و فروشگاه های مختلف بروید چه بسا  می توانید به محله‌های مختلف درسطح  شهر سکونت خود بروید و محصولات خودتان را معرفی کنید به عنوان مثال: شما می‌توانید در وعده صبحانه ، ناهار، شام یا هر سه وعده غذاهای خانگی درست کنیم و با ارسال رایگان یا ارسال با پیک موتوری می توانید هزینه ارسال را کنید و برای مشتری خود ارسال کنید. معمولاً افرادی طرفدار غذاهای محلی هستند که صاحب کسب و کار ، مغازه دارها افراد کارمند هستند که عموما کارمندها  زمان صبحانه برای آنها بسیار ارزشمند به همین جهت می‌توانید به سراغ ادارات برق ، آب و فاضلاب ب و بانک ها بروید و با رئیس این ارگان ها صحبت کنید و جهت تست چند نمونه از محصولات ارگانیک را برای آنها ببرید میتوانید بگویید که در وعده صبحانه یا ناهار آماده خدمت رسانی هستید. معرفی محصولات ارگانیک خود می توانید تراکت چاپ کنید و در محلات پخش کنید و دقت داشته باشید که مغازه دارها به دنبال محصولات ارگانیک برای صبحانه هستند بسیاری از آنها و ایده‌های خود را در رستوران ها و کافه ها می گذرانند اگر محصولات شما را تست کنند و از کیفیت و بهداشتی بودن آنها آگاهی پیدا کنند از شما استقبال بی نظیری را به عمل می آورند.

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان

تهیه غذای گیاهی:

ره اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان اگر دقت کنید رفته‌رفته افراد جامعه به سمت غذاهای گیاهی می روند  و تعداد آنها روزانه به عنوان فرد گیاهخوار زیاد شده است ولی متاسفانه مقداری دشواری در تهیه این سبک از غذاها وجود دارد که مانند تهیه غذاهای محلی و ارگانیک نیست و کمتر کسی وجود دارد که در این زمینه خلاقیت داشته باشد و شما به عنوان یک فرد خلاق می توانید با تهیه این غذا ها مخاطب هدف خود را شناسایی کرده و بر اساس اهداف آنها این غذاها را تهیه کنید در راستای فروش این سبک از غذاها می توانید بسته بندی های فریزری زیبایی را آماده کنید که نیاز به تهیه کارگاهی آشپزخانه ندارد که می توانید در خانه های محصولات را آماده کنید و فقط و فقط این مبلغ را صرف تهیه مواد اولیه کنید  و به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید و ایده دوم ایناست که می توانید در کنار تهیه غذای گیاهی غذای رژیمی هم درست کنید و در وب سایت و پلتفرم ها قرار دهید غذاهای رژیمی طرفداران بسیار زیادی دارد که تم و مجلس بلندی را دارند که بیش از ۹۰ درصد مردم به دنبال اندام ایده آل هستند تند و تنها چیزی که این افراد را  نگهمیدارد تنبلی و کاهلی در تهیه غذا غذای رژیمی است می توانید با سالاد های مختلف و گریل های متنوع لیستی از غذاهای رژیمی تهیه کنید و به باشگاه و معرفی کنید و حتی می توانید بانک اطلاعاتی ورزشکاران همان باشگاه دریافت کنید با پیامک ارسال کنید و نمونه ای از غذاهای قبل تمرین و بعد تامین تهیه کنیدو به بدنسازها و مربی ها ارائه دهید. اگر به دنبال درآمد ایده آل خودخود هستید فقط و فقط کافیه که به این ایده ها فکر کنید و تحقیقات به عمل آورید شک نکنید که شما در کار خود با برنامه ریزی موفق می شوید و می توانید آن را به اجر برسانید. تا به اینجا شما ۷ ایده کسب و کار را جهت راه اندازی به دست آورده اید همانطور که در مطالب بالا گفته شد شما در ابتدای کار نیاز به هیچ گونه ابعاد  و گستردگی ندارید بنابراین با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به شما بیاموزیم که با انتخاب هر یک از این کسب و کارها چه کارهایی را باید انجام دهیم. اگر بخواهیم به طور خلاصه این مقاله را برای شما توضیح دهیم خواننده ای که کسب و کارهای کوچک چه مزیتی دارند چه تفاوتی با کسب و کارهای کوچک دارند و چه کسب و کارهایی را می توانید در خانه و با سرمایه اندک تنها با داشتن مبلغ 10 میلیون تومان راه اندازی کنید به جهت آنکه بتوانید به درآمد ایده‌آل خود برسید لازم است که با ما همراه باشید تا بدون هیچ گونه ضریب و خطا کسب و کار را راه اندازی کنید که موفقیت در آن کوبیده شده است.

هنری فور میگوید که دانش ، تجربه و شایستگی به اندازه اهمیت و ارزش دارد و می‌تواند شما را به امنیت برساند چه بسا شما را از عوامل بیرونی بی‌نیاز کند که در سن 60 سالگی به سمت برآورده شدن آرزوهای خود نباشید. سرمایه یک واژه چند بعدی است است که شامل زمان،دانش  حقیقت ابزارهایی هستند که به کمک آن می توانید پول تولید کنید یعنی با ارزش ترین دارایی در دنیا زمان است. دانش به همراه زمان آن یکی از ابزارهای رایگان است که هزینه زیادی ندارد و برای آنکه از زمان خود به درستی استفاده کنید نیاز به هزینه ندارید و تو فقط لازم است ارزش این دو ابزار را بفهمید و درک کنید و در درآمد خود به درستی استفاده کنید. نمایه های مادر رومی اند و آن سرمایه چیزی نیست جز ذهنیت ثروت ساز و این به این معنی نیست که شما از کلمات تاکیدی استفاده کنید و با خودتان تکرار کنید که من پولدار می شوم من پولدار می شوم من پولدار می شوم منظور از ذهنیت ثروت ساز دانش و آموزش بیزینسی است. یاد گرفتن مهارت‌ها و دانش های راه اندازی کسب و کار در حقیقت شما آگاه باشید که چه چیزهایی را باید یاد بگیرید و از آنها چگونه استفاده  کنید. بزرگترین کسب و کارها در دنیا با سرمایه بسیار کمی راه اندازی شده اند و تنها چیزی که در دست داشتن سرمایه فردی آنها بود. سرمایه فردی شامل تجربه ، دانش و زمان است است که با استفاده درست از آن توانسته اند که صاحب یک کسب و کار بزرگ شوند و اگر شما هم در چنین حالتی قرار دارید،سرمایه کمی دارید اما سرمایه فردی بسیار زیادی  دارید ا کافیست با ایده‌های خلاقانه‌ای که ذکر شد انتخاب کنید وشروع به تحقیق کنید و کسب و کار های خود را راه اندازی کنید. من امیر زیبا بخش کارآفرین خودساخته در طول مسیر با شما همراه با همگان خواهد بود و تنها کافی است که محتواهای آموزشی ما را دنبال کنید تا با نیم خدمت های جدید بتوانیم پرقدرت به رشد کسب و کارهای کمک کنیم.

راه اندازی کسب و کار فقط با 10 میلیون تومان

Rate this post